Driving School Website Template

Özel Direksiyon Dersi

# ÖZEL DİREKSİYON DERSİ BİREBİR VE RANDEVU SİSTEMİ İLE AKAN TRAFİKTE UZMAN ÖĞRETİCİLERİMİZ TARAFINDAN GÜVENLE EĞİTİM ALABİLİRSİNİZ.
# ÖZEL DİREKSİYON DERSİNDE AKAN TRAFİKTE EĞİTİM VERİLİR EĞİTİMLER E5, MİNİBÜS YOLU, BAĞDAT CADDESİ, BAĞLANTI YOLLARI GİRİŞ VE ÇIKIŞ.
# ÖĞRENCİNİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA KENDİ BELİRLEDİĞİ GÜZERGAHLARDA ÇALIŞMA YAPILIR.
Araba kullanmak basite indirgenecek bir hareket değildir.Sürücü Kurslarına devam edip yapılan sınavlar neticesinde başarılı olduktan sonra ehliyetinizi aldınız.Ancak sürücülükte acemilik çekiyorsanız ya çevrenizdeki eş dosttan yada bu konuda tecrübesi olan kurum veya kuruluşlardan destek almanız gerekecektir.
Direksiyon eğitimi her araç kullanmayı bilenden alınacak tesadüfi bir eğitim olamaz zaten olmamalıdır.Çevreden alacağınız destekle sizlere bir şeyler öğretebilirler öğretecek olan kişiler gerçekten çok iyi sürcüde olabilir ama bu işin eğitimini belgesini almış olan teknik kişilerden özel direksiyon eğitimi almak sizin için çok daha faydalı olacaktır.
Özel direksiyon dersi eğitiminin amacı Trafikte seyir halinde veya hareket halindeki sürücü ve yayaların canlı varlıkların can ve mal güvenliğini tehlikeye sokmadan kuralları bilen güvenli araç kullanan sürücü olarak yetişmenizdir.

Top